Kapat

*

Playstation 307 views 1

Yeni Playstation Kolları Çelik Siyah ve Kristal

Yeni Playstation Kolları Geliyor. Siyah Çelik ve Kristal Renkleri ile!

Herkese Merhaba bugun Playstation Avrupa Bloğundan iki yeni playstation kollarını ,DualShock 4 kolunu duyurdu. Bu yeni DualShock 4,  kollarda daha önce hiç almayan renkler olacak bu renklerden birisi Crystal(Kristal) Diğeri ise Steel Black (Çelik Siyahı)

Şuanluk bu yeni playstation kolları sadece PAL bölgesi için yani (Avustrulya, Avrupa, Yeni Zellanda) Avrupa kısmını Türkiye’de kapsıyor mu yeni plastation kollarından bizde faydalanabilecek miyiz henüz bilinmesede, Avrupa’da yaygınlaşan birşeyin Türkiye’ye geliş hızı azımsanamayacak kadar azaldı. Yerel distrubutorlerden bu kolların Türkiyeye getirilmesi konusunda bir hareketi olursa kesinlikle Tüm Geriye kalan ülkeler ile birlikte 11 Temmuzda satışa çıkacak olan bu yeni kolları, ülkemizdede görebiliriz.

 

Bu yenilenmiş playstation kolları sadece renkle alakalı değil geliştirilmiş bir kol aynı zamanda ilerleyen zamanlarda ayrıntıları geldikçe size aktaracağız ek oolarak bu kollara Gümüş ve Altın renkleriyle de satılacak bu zaten Playstation oyuncularının alışkın olduğu renkler 🙂

 

Unutmadan söyleyelim bu yeni playstation kolları sınırlı sayıda üretilecek bu yüzden fahiş fiyatlarda bekleyebilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Yeni Playstation Kolları Çelik Siyah ve Kristal” üzerine 1 yorum

  1. Mahir Özdin dedi ki:

    4.5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir