Kapat

*

Online Oyunlar 153 views 0

Yeni Warwick Özellikleri League of Legends

Warwick League of Legends’a geri dönüyor.  Riot tarafından yayınlanan video ile yeni Warwick’i görmüş olduk. Yeni Warwick Özellikleri ise şimdiden merak uyandırmaya başaldı. Riot kısa bir süre önce klasikleşen LoL karakterlerini yeniden elden geçirme kararı almıştı. Yani eski karakterleri yenileyerek hem gelinen şu düzeyde etkinliğini artırmak hem de yeniden bu karakterlerin oynanmasını sağlayacak.

Yeni Warwick Özellikleri

Klasikleşen karakterlerden biri olan ve hemen hemen League of Legends oynayan her kişinin oyuna başlarken oynadığı karakterlerden biri olan Warwick yeniden tasarlanıyor. Riot tarafından hazırlanan yeni videoda ilginç bir mekanizma ile Warwick’in güçlendirildiği gözükmekte. Daha vahşi bir kurt olma yolunda giden Warwick’in hikayesi de değişiyor.

Hikayeye kısaca bakacak olursak Warwick’in çılgın bir bilimadamı tarafından yakalandığı ve üzerinde deneyler yapıldığını, yayınlanan kısa açıklamadan anlamak zor olmayacaktır. Yeni Warwick’in karakter yetenekleri ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin videodan anlaşılan Warwick’e takip yeteneği eklenmiş. Belkide canı az olan karakterlere karşı ekstra bir hasarı da olabilir, bilemeyiz. Bildiğimiz tek şey ADC oynamak yeni Warwick’le oldukça zor olacak.

Efsanevi Warwick tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir