Kapat

*

Sosyal Yaşam 142 views 0

Yılbaşı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yılbaşı biletleri ne zaman satışa çıkacak? sorusu gündemdeki yerini halen korumakta. Milli Piyango’nun yılbaşına özel çekiliş biletleri ne zaman satışa çıkacak ? Büyük ikramiye ne kadar? Çeyrek , yarım , tam bilet fiyatları ve daha fazlası haberimizde. Milli Piyango İdaresinin Merkez Bankası Banknot Matbaası’nda bastırdığı yılbaşı özel çekiliş biletleri bayilere ulaştırıldı. Aralık ayının başında bayilere ulaşan biletler satışa sunulmaya başladı.

Özel çekilişte tam bilet 60 liradan, yarım bilet 30 liradan, çeyrek bilet ise 15 liradan satılıyor. Büyük ikramiye tam 60 Milyon TL ,Talih kuşu tam bilete konarsa 60 milyon TL şanslı kişinin olacak. İkinci büyük ikramiye ise 10 Milyon TL. Ayrıca 1 adet 5 Milyon , 1 adet 1 Milyon ve 1 adet 500bin liralık biletlerde sahibini arayacak. Belirtmekte fayda var, biletleri alırken sahte olmamasına dikkat edelim, gerekli kontrolleri yapmayı unutmayalım.

yilbasi bileti buyuk ikramiye

Toplam 2 Milyon 950 Bin 269 adet ikramiye dağıtılacak olan gecede toplam 348 Milyon 180 bin lira dağıtılacak. Şans hangi illere, kimlere gülecek? Bekleyip göreceğiz…

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir