Kapat

*

İnternet - Güvenlik 223 views 0

Youtube Neden Açılmıyor?

Youtube neden açılmıyor sorusunu soruyorsanız doğru yerdesiniz. Muhtemelen aşşağıdaki başlıklardan birisi gerçekleşmiştir bu nedenle Youtube a erişim sağalanamıyordur.

Youtube’un açılmamasının birçok sebebi olabilir bu tüm maddeleri aşşağıda meraklısına tek tek sıralayacağız. Hemen bunun ardından Youtube’a nasıl girebileceiğinizi göstereceğiz.

Youtube Neden Açılmıyor?

İşte bu sorunun cevapları madde madde verilmiş okuyalım…

1- Youtube Türkiye Cumhuriyeti tarafından erişime kapatılmış olabilir.

Bu sorunla yüzleşiyorsanız ya ciddi bir ses kaydı YouTube’a düşmüştür yada terorist bir aktivite ile ülkemiz karşı karşıya kalmıştır. Çümkü terorist aktiviteler sonrasında hem sansasyonları engellemek. Hem toplu hareketlenmeleri engellemek amacı ile Sosyal medya tümüyle erişime kapatlılıyor.. Bu sorunun çözümü gayet basit ve aşşağıdaki vereceğimiz çözümle aynı. Hatta yüzde Doksan şuan bu sebebten erişemıyorsunuz.

2- Youtube Sunucuları Çöktü.. ( İmkansız )

İmkansız tekrar 1. seçeneğe dönün :)) çünkü Google youtube sunucuları Cloud Based sunuculardır yani Aynı Veritabanları hem Asya, Avrupa, Amerika ve Avustralya da dahi mevcut siz Youtube a erişmöeye calıstıgınızda bunlardan direkt olarak en yogun olmayanına yada en yakın oldugunuza bağlanıyorsunuz. Sunucuların tamamının ki bunların 4 ü ayrı kıtalarda aynı anda çökmesi lazım üstüüüneee Raid sistemle yedeklenmiş harddisklerinde yanmış olması lazım kiiiii bu sorunla yüzleşeliim….  Keisnlikle ülkemiz bir sebeb bulup erişimimizi kesti ama korkmayın çaresi var aşşağıda çözüm

YouTube Girme Yöntemi

Çok basit bir şekilde şurdaki adrese gidiyoruz.  https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en koskoca download yazsı var basıp indiriyoruz..

Bu indirdiğimiz veledin adı Tor Browser bununla direkt oalrak tüm internet sitelerine yasaksız ve takip edilemez şekilde erişebilirsiniz. Çerez tutmaz geçmiş tutmaz tam güvenlidir.

Doya doya gizlice sitelere girin. Youtube dacebook erişim sorunu yaşıyorsanız sosyal medyanıza bağlanın kebab yani.

İçten ve samimi bir anlatım oldu hadi ozaman kendinize iyi bakın Facebook sayfamızı beğenınde bi katkınız olsun :))

Tor Browser

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir