Kapat

*

İnternet - Güvenlik 283 views 0

Youtube Neden Yavaş?

Sırf Youtube değil dün geceden beri hem Twitter hem Facebook hemde Youtube yavaş. Dün gece 23.00 sıralarında başlayan yavaşlamanın ardından Facebook, Twitter ve Youtube’a erişim sıkıntısı yaşanmaya başlandı. Gecenin ilerleyen saatlarinde uygulamalar kullanılamaz hale geldi. Facebook, Twitter ve Youtube gibi hergün milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği uygulamalara erişim sıkıntısı yaşandı. Facebook’a girmeye çalışan kullanıcılar dün akşam saatlerinden itibaren mesajlarına bakmakta sıkıntı yaşarken, bildirimlerin geç düştüğü ve hatta siteye yer yer hiç erişim sağlanamadığı dikkat çekti. Twitter ve Youtube’da da durum farklı değildi.

Youtube Neden Yavaş?

Youtube Neden Yavaş sorusu halen sorulmaya devam ediliyor. Zira ne Twitter’a nede Youtube’a erişim sağlanamıyor. Bu uygulamaları açmaya çalışan kullanıcıların aklına “erişim yasağı mı geldi?” sorusu gelmekte amja erişim yasağı söz konusu değil; sadece bu sitelere erişmeye sağlayan kullanıcılar fazlasıyla sitenin sayfasının açılmasını bekliyor ve sayfa ya çok geç açılıyor ya da hiç açılmıyor ve hata mesajıyla karşılaşılıyor.

Sosyal Medya uygulamalarına giremeyen kullanıcılar  her zaman olduğu gibi çeşitli VPN servislerini kullanarak hesaplarına girmeye çalışıyor. Kullanıcılar herhangi bir VPN aracını PC veya telefonuna kurarak söz konusu sitelere sorunsuz erişim sağlayabiliyor. Daha önceden yaptığımız En Hızlı 5 VPN sayfasına giderek işstediğiniz VPN uygulamasını indirip sosyal medya uygulamalarına sorunsuz ulaşabilirsiniz.

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir